wtorek, 20 stycznia 2015

Nowe rozDANIE - do zgarnięcia ZESTAWY TKANIN!!!

Lubicie otwierać przesyłki? Wielkie paczki albo te małe paczuszki? Ja osobiście uwielbiam tą nutkę ciekawości, niepewności a zarazem ekscytacji, która towarzyszy podczas rozcinania/rozdzierania papieru! Zwłaszcza, gdy w środku znajdują się tkaniny - wówczas to już pełnia szczęścia :) Oczywiście 1000 myśli na minutę pędzi po głowie - co można z tych materiałów uszyć, jak je zestawić, jak połączyć. Niejednokrotnie mam ochotę rzucić wszystkie rozpoczęte projekty... i zacząć kolejny. Jestem więcej niż pewna, że nie jestem odosobniona w swoim zachowaniu - po prostu TE TYPY tak mają :)))

Dziś - ponownie dzięki uprzejmości www.MyBeeHouse.pl - ktoś z Was będzie miał okazję w niedalekiej przyszłości otworzyć swoją "paczuszkę szczęścia".

Ogłaszam nowe rozDANIE! Do zgarnięcia oryginalne zestawy tkanin!!
 

Na początek: jelly roll Kona Cotton Solids od Roberta Kaufmana o nazwie Summer (13 new colors). Zestaw składa się z 40 pasków o wymiarach 2,5" x 44". Wierzcie mi - eksplozja kolorów!!

Jeżeli liczba osób biorących udział w konkursie przekroczy 50 - do rozlosowania dołożymy kolejny zestaw, tym razem charm pack Mixed Bag Brushed by Studio M od Mody. W skład zestawu wchodzą 42 szt kwadratów 5". Czysta poezja :)

Jeżeli liczba osób przekroczy 100 - czekać będzie kolejna nagroda itd :))))
Brzmi kusząco??
 
Krótko o zasadach.
W zabawie udział może wziąć każdy!! ale pod pewnymi warunkami :)
  1. W komentarzu POD TYM POSTEM należy wyrazić chęć wzięcia udziału w zabawie.
  2. Na swoim blogu i / lub profilu facebook'owym należy umieścić podlinkowany (do tego posta) baner z informacją o rozDANIU *
  3. Zabawa trwa do 20 lutego 2015 r. do godz. 23:59. W kolejnych dniach w drodze losowania zostanie wyłoniony zwycięzca lub zwycięzcy :) Pamiętajcie aby sprawdzić wyniki. Osoby szczęśliwie wylosowane proszę o kontakt ze mną w celu przekazania niezbędnych informacji o adresie do wysyłki.
  4. Wszystkie zestawy są traktowane jako oddzielne nagrody i zostaną rozlosowane osobno wśród wszystkich uczestników zabawy.
  5. Trzymajcie kciuki!
*  jeśli podzielisz się z innymi banerem w dwóch miejscach (na blogu i na fb - napisz dwa komentarze - Twoje szanse rosną!!! )

---------------------------------------------------
Jeżeli nie możecie doczekać się wyników - zapraszam do sklepu www.MyBeeHouse.pl, w którym od niedawna te powyższe oraz wiele innych zestawów możecie kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Prawdopodobnie nigdzie taniej już nie będzie :)))))
Powodzenia!
K.