środa, 10 lipca 2013

Gruz, kurz i marzenia / Rubble, dust and dreams

Wszystko idzie zgodnie z planem - jest dużo gruzu i jeszcze więcej kurzu. Remont mieszkania trwa w najlepsze. Czasami mam wrażenie, że potrzeba nieograniczonej wyobraźni, aby to wszystko ogarnąć i zaplanować. Ale nie poddaję się. Marzy mi się chwila, w której siądę na kanapie i będę się rozkoszowała chwilą... tak po prostu - odpocznę i uśmiechnę się szeroko :)))

English: Everything is going according to a plan - it is a lot of rubble and more dust. The apartment renovation continues. Sometimes I think that I need unlimited imagination to manage it all and plan. But I don't give up. I dream of the moment when I am sitting on the couch and admiring ... just like that - have a rest and smile :)))


Póki co rzeczywistość prezentuje się następująco:

E: For now, the reality is as follows:Dziękuję za odwiedziny w moich skromnych progach :)

E: Thank you for stopping by.

K.

5 komentarzy:

 1. Remont, to faktycznie droga przez mękę.. ale trwa stosunkowo krótko i ma przewidywalny koniec..piękny, bo barwami quiltow malowany i radosny, bo wypełniony uśmiechem całej rodziny dom.. widzisz to? Ja widzę jeszcze gości w tym Twoim domku..na śniadaniu:) po wieczornych pogaduchach:) już niebawem!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, że zawsze możesz wchodzić bez pukania - jak do siebie :) Zapraszam!!!

   Usuń
 2. Pociesz się tym ,że gdy remont się skończy to będziesz miała spokój - to po prostu trzeba przejść. Grunt to odpowiednie podejście - nawet z remontu można się cieszyć. Pozdrawiam Gorąco - GŁOWA DO GRY : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wcale się nie martwię - wręcz przeciwnie - już się nie mogę doczekać przeprowadzki! :) Ale dzięki za słowa otuchy.

   Usuń
 3. Jakże mi bliski ten obraz remontowy...U nas już prawie finisz, bo tylko jeden pokój był na tapecie. Jak M. skończy kłaść cegłę na ścianę, to już będzie upragniony koniec. Tylko wstawiać meble, wieszać firany i świętować :). Trzymam kciuki:)!

  OdpowiedzUsuń